WEBER-prom

Promocja systemów dociepleń!


Tynki, kleje, styropiany  z rabatem do 30%!

 

Usługi
Handel

Docieplenia stropów piwnicznych

W przygotowaniu

Docieplenia zewnętrzne

docieplenia

Nasza firma od 2000 roku specjalizuje się w wykonawstwie robót budowlanych polegających na dociepleniach zewnętrznych budynków wielorodzinnych i przemysłowych. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników, własne rusztowania elewacyjne jak również specjalistyczne narzędzia i pojazdy niezbędne do wykonywania takich prac. Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Wykonujemy docieplenia metodą lekką - mokrą w systemach produkcji renomowanych firm – z użyciem styropianu lub wełny jako warstwy docieplającej z wyprawą tynkarską mineralną, akrylową lub silikonową o dowolnym uziarnieniu.

Udzielamy również fachowych porad na temat doboru właściwych materiałów jak również przy wskazaniu źródła finansowania inwestycji (Audyt Energetyczny).

Dachy płaskie

dachy5

Od początku istnienia firmy, specjalizujemy się w wykonawstwie pokryć dachowych w technologii pap termozgrzewalnych. Nasi pracownicy są bardzo dobrze przygotowani zawodowo, posiadają długoletnią praktykę, brygady pracowników są doskonale zorganizowane i mobilne posiadają

specjalistyczny sprzęt co czyni nas jedna z najlepiej przygotowanych do tego typu prac, firm w Polsce, potwierdzają to autoryzacje takich znaczących producentów jak "ICOPAL" SA Zd.Wola, "IZOLACJA MATIZOL" SA Gorlice. Do chwili obecnej wykonaliśmy juz ponad 1 000 000 m2 pokryć dachowych. Nasze prace prowadzimy na terenie Polski południowej, rozszerzając coraz bardziej teren naszego działania i krąg klientów, w tym celu zostal utworzony krakowski oddział firmy.

Przykładowe technologie wykonywanych pokryć dachowych

1
1. strop betonowy
2. stare pokrycie z papy – wyrównane oczyszczone i podziurawione celem odprowadzenia wilgoci z istniejacego pokrycia
3. impregnacja podloza
4. papa perforowana
5. papa zgrzewalna – wierzchnia
6. kolnierz uszczelniajacy z papy j/w
7. kominek wentylacyjny – 1/50 m2

 

21. strop betonowy
2. stare pokrycie z papy – wyrównane oczyszczone i podziurawione celem odprowadzenia wilgoci z istniejącego pokrycia
3. klej bitumiczny
4. izolacja ze styropianu EPS 100 laminowanego papą
5. papa zgrzewalna – wierzchnia
6. kołnierz uszczelniajacy z papy j/w
7. kominek wentylacyjny – 1/50 m2

 

31. strop betonowy
2. impregnacja podloza
3 . papa zgrzewalna podkładowa zgrzana na całej powierzchni
4 . papa zgrzewalna wierzchnia zgrzana na całej powierzchni

 

 

 

 

41. strop betonowy
2. impregnacja podłoża
3. papa paroizolacyjna zgrzana punktowo do podloża
4. izolacja cieplna ze styropianu gr. 50-150 mm laminowanego papą
5. papa zgrzewalna podkładowa zgrzana na całlej powierzchni
6. papa zgrzewalna wierzchnia zgrzana na całej powierzchni

 

Docieplenia stropodachów

stropy

Nasza firma jest ekspertem w zakresie wykonawstwa dociepleń stropodachów metodą nadmuchu granulatu z wełny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt (urządzenia do nadmuchu), doświadczoną i świetnie wyszkoloną kadrę pracowników jak również materiały stosowane przez nas są najwyższej jakości i o najlepszych współczynnikach przewodzenia ciepła.

Technologia

Wykonanie otworów technologicznych w dachu średnicy 120 mm o odpowiednim rozstawie umożliwiającym równomierne ułożenie izolacji
Wdmuchnięcie granulowanej wełny szklanej lub mineralnej za pomocą specjalnego agregatu w przestrzeń stropodachu przy równoczesnej kontroli grubości i równomierności nanoszonej warstwy izolacji za pomocą kamery.
Zamontowanie w miejscach otworów technologicznych kominków wentylacyjnych o średnicy 70-80 mm w ilości 1 kominek na ok. 25 m2 powierzchni stropodachu oraz zabezpieczenie pozostałych otworów blachą oraz dwoma warstwami papy termozgrzewalnej.