WEBER-prom

Promocja systemów dociepleń!


Tynki, kleje, styropiany  z rabatem do 30%!

 

Usługi
Handel

Docieplenia stropów piwnicznych

W przygotowaniu

Docieplenia stropów piwnicznych

W przygotowaniu

Docieplenia zewnętrzne

docieplenia

Nasza firma od 2000 roku specjalizuje się w wykonawstwie robót budowlanych polegających na dociepleniach zewnętrznych budynków wielorodzinnych i przemysłowych. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników, własne rusztowania elewacyjne jak również specjalistyczne narzędzia i pojazdy niezbędne do wykonywania takich prac. Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Wykonujemy docieplenia metodą lekką - mokrą w systemach produkcji renomowanych firm – z użyciem styropianu lub wełny jako warstwy docieplającej z wyprawą tynkarską mineralną, akrylową lub silikonową o dowolnym uziarnieniu.

Udzielamy również fachowych porad na temat doboru właściwych materiałów jak również przy wskazaniu źródła finansowania inwestycji (Audyt Energetyczny).

Docieplenia stropów piwnicznych

W przygotowaniu

Docieplenia stropodachów

stropy

Nasza firma jest ekspertem w zakresie wykonawstwa dociepleń stropodachów metodą nadmuchu granulatu z wełny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt (urządzenia do nadmuchu), doświadczoną i świetnie wyszkoloną kadrę pracowników jak również materiały stosowane przez nas są najwyższej jakości i o najlepszych współczynnikach przewodzenia ciepła.

Technologia

Wykonanie otworów technologicznych w dachu średnicy 120 mm o odpowiednim rozstawie umożliwiającym równomierne ułożenie izolacji
Wdmuchnięcie granulowanej wełny szklanej lub mineralnej za pomocą specjalnego agregatu w przestrzeń stropodachu przy równoczesnej kontroli grubości i równomierności nanoszonej warstwy izolacji za pomocą kamery.
Zamontowanie w miejscach otworów technologicznych kominków wentylacyjnych o średnicy 70-80 mm w ilości 1 kominek na ok. 25 m2 powierzchni stropodachu oraz zabezpieczenie pozostałych otworów blachą oraz dwoma warstwami papy termozgrzewalnej.

 

 

 

Więcej artykułów…

  1. Dachy płaskie